Stroy

Про компанію « Нью Строй СФ» Олександра Мамаєва

Вибираючи нас в якості підрядників, Ви можете бути впевнені у тому, що роботи будуть виконані якісно та в строк. Наша фірма працює на ринку ремонтно-будівельних робіт Харкова вже більше 18 років. 

 

За цей період часу ми накопичили чималий досвід, придбали надійну репутацію і рекомендації від замовників.Наша команда складається з професіоналів, всі спеціалізовані роботи з електрики та сантехніки виконують сертифіковані робочі з допусками до даних видів робіт. Виконроби мають вищу будівельну освіту. Також, в штаті є дизайнер інтер’єрів і архітектор.

У Харкові та області нашою командою було виконано:

Понад 340 елітних ремонтів «під ключ», виконані внутрішні опоряджувальні роботи в понад 20 офісних центрах, 11 брендових магазинах, барбершопі та салонах красоти; побудовано 14 ресторанів. 

 

При будівництві Харківського центру ПТО державної служби зайнятості в місті Дергачі нами були виконані сантехнічні та оздоблювальні роботи. Проведена повна реконструкція розважального СПА комплексу «Печера». У 2019 році нами був виграний тендер на будівництво мережі ресторанів KFC по території України, на 01.01.2022 року введено в експлуатацію 12 ресторанів загальною площею 7770 м2 у м.Харків, м.Суми, м.Львів, м.Полтава, м.Вінниця, м.Кременчук, всі ресторани побудовані в строк. 

 

Партнерами нашої компанії є провідні фірми з продажу будівельних матеріалів, кондиціонерів, системи відеоспостереження, меблів та інше, що дає нам можливість гарантувати нашому замовнику комфортне виконання ремонту з використанням якісних матеріалів. Укладено Договори з дилерськими цінами з заводом з виробництва КПП, плитки, ДКС та інше. Сумлінне ставлення до проведення ремонту дозволяє нам надати клієнту гарантію на всі види робіт. 

 

Висока якість за доступною ціною — основний принцип роботи команди ТОВ «НЬЮ СТРОЙ СФ». Реєстраційні документи ТОВ « Нью Строй СФ» додаються.

Наша команда

Мамаєв Олександр

Директор, засновник. Вища будівельна освіта, досвід у будівництві з 2003 року

Савченко Іван Михайлович

Старший виконроб. Вища будівельна освіта, досвід у будівництві з 2005 року

Земляний Євген Олександрович

Виконроб. Дві вищі освіти, досвід у будівництві більше 3-х років

Шевченко Кирило Сергійович

Дизайнер.

Вища освіта у сфері дизайну та мистецтв

Мамаєва Ганна Олександрівна

Головний бухгалтер.

Дві вищі освіти, досвід роботи з 2006 року

Бевзнюк Ірина Олександрівна

Офіс-менеджер.

Вища освіта, досвід роботи від 3-х років

Наші офісні будні

Контакти

Заповніть форму і ми зв’яжемося з вами якомога швидше!

Адреса

61003, м. Харків, пров. Соляниківський, буд. 7, оф. 17-18

Телефон

+38 063 191 62 63 — Офіс 

+38 073 191 62 63 — Відділ постачання 

+38 050 860 16 32 — Бухгалтерія

Email

office.newstroy@gmail.com

Instagram